Registrace

Registrace proběhne zasláním Vaší první objednávky (prvoobjednávky). S doručením Vámi vybraného zboží obdržíte fakturu, na které naleznete své zákaznické číslo. Pod tímto číslem budete pak nadále objednávat.

Pro odeslání prvoobjednávky budete potřebovat tyto údaje: Jméno a příjmení, doručovací adresu (na tuto adresu Vám bude zboží dodáno firmou PPL mezi 8:00 - 18:00 hod), telefon (kontakt pro řidiče, který Vám zboží poveze. na tomto telefonu Vás bude informovat o doručení zásilky), e-mail (na Vámi zadaný e-mail budete dostávat potvrzení Vaší objednávky, potvrzení o termínu doručení zásilky, aktivity reporty Vašeho týmu a nejnovější zprávy z firmy), jméno a číslo koordinátora (v linii tohoto člověka budete evidováni. Tento člověk Vás bude mít v týmu a bude Vám se vším pomáhat = pokud chcete patřit do mého týmu, vyplňte Dana Kejíková, moje registrační číslo: 116440

Pokud budete objednávat přes internet, postupujte následovně:

 • 1. www.dedra.cz/
 •  2. Klik na košík na stránce vpravo nahoře
 •  3. Zadat kódy produktu, který jste si vybral/a/
 •  4. Vytvořit nový účet (registrace)
 •  5. Vytvoření účtu
 •  6. Registrace(je potřeba vyplnit políčka)
 • Váš Váš- email
 • jméno
 • ulice
 • město
 • telefon-slouží pro nahlášení informace, že Vám bude doručen balík službou PPL
 •    A také je k úspěšné registraci potřeba znát jméno a číslo  koordinátora.

                         jméno koordinátora: Dana Kejíková

                              číslo koordinátor č.: 116440

          Pokud nezaznačíte jméno a číslo koordinátora, nemůžete se stát členkou našeho týmu

          a také se připravíte o dárek od Firmy Dedra. A co je nejdůležitější, nezískáte slevu z cen katalogových.

 

8.     klikněte na tlačítko "odeslat"

9.     a je to :-) 

Jestliže nemáte k dispozici internet, nezoufejte. Objednávat můžete i telefonicky, e-mailem nebo zaslat objednávku poštou.

V každém případě, pokud si s něčím nebudete jisti, kdykoliv mě kontaktujte a společně to zvládneme. Ušetříte spoustu času a energie. Mou radostí bude Vaše spokojenost :-)

 

—————

Kolik stojí registrační poplatek?

NIC. Registrace je zcela ZDARMA.

—————

V jaké výši musím udělat objednávku?

To je zcela na Vás. Není stanoven žádný povinný odběr zboží v určité cenové hodnotě.

Pravdou ale zůstává, že podle výše Vaší objednávky získáte určitou SLEVU:

   

 
 
 Co dále ovlivní výše Vaší objednávky?
 
 1. Poštovné

       ČR - Vaše objednávka v katalogových cenách do 1.200,- Kč = platíte poštovné 99,- Kč. Pokud je Vaše objednávka nad 1.200,- poštovné neplatíte, je ZDARMA.

       SR - Při objednávce nižší než 50 EUR (v katalogových cenách) se platí poštovné ve výši 6,60 EUR. Při objednávce vyšší než 50 EUR je poštovné ZDARMA.

       ČR i SR - Balné se neúčtuje nikdy.

2.     Pokud objednáváte úplně poprvé a Vaše objednávka bude za více jak 2.500,- Kč v katalogových cenách, získáte kromě okamžité slevy (min. 500,- Kč)  ještě dárky - prací prášek, avivážní kondicionér, sadu 20 vzorků aviváží a textilní tašku Dedra Innovations - to vše v celkové hodnotě min. 486,- Kč.

—————

Kdy obdržím objednané zboží?

Expedice Vašeho zboží je velice rychlá. Firma Vaše Dedra s.r.o. expeduje objednávky během 1 až 3 dnů po doručení objednávky. Zboží Vám přiveze PPL kurýr na Vámi určené místo, které zadáte do objednávky, v pracovních dnech mezi 8:00 - 18:00 hod.

—————

Dostanu katalog zdarma a lze ho objednat?

K prvoobjednávce v jakékoliv výši obdržíte ZDARMA 1 katalog a další materiály (letáčky, reklamační formulář, obchodní podmínky, objednací formulář, atd.)

Pokud objednáte min. 1x za 3 měsíce, budou Vám domů chodit tiskoviny poštou (minikatalogy). Před zahájením platnosti nového katalogu, obdržíte 1 ks tohoto katalogu také zdarma poštou.

Pokud budete chtít katalogy nebo ostatní materiály přiobjednat, můžete tak kdykoliv učinit (na internetu v sekci Doplňky prodeje). I na doplňky prodeje se vztahuje sleva!

—————

Mohu nakupovat pouze pro vlastní potřebu?

ANO. Nakupujte pro vlastní potřebu Vaší rodiny a zaplaťe se SLEVOU. Proč platit víc ???

—————

Jaké jsou možnosti platby za zboží?

Platba za zboží proběhne ihned při přebírání zásilky od PPL kurýra. Zásilky jsou zasílány na DOBÍRKU, tzn. platíte v hotovosti přímo řidiči firmy DPD. K zásilce obdržíte fakturu (naleznete v balíku) a doklad o zaplacení (dostanete od řidiče). !!! Novinka: cca od roku 2010 bude možné platit při převzetí zboží platební kartou. !!!

O přesné částce k úhradě (platíte částku za zboží sníženou o slevu, případně provizi) Vás e-mailem informuje zpráva od expedition@dedra.cz . (moje zkušenost: e-mail přijde vždy den před dnem dodání)