Informace o nás

 

Společnost DEDRA je český výrobce bytové kosmetiky od roku 1995.

 V současné době společnost DEDRA působí v České republice a na Slovensku.

Přímý prodej značky DEDRA INNOVATIONS na základě katalogu je příležitost pro koncové zákazníky zakoupit maximálně koncentrovaný a ekologicky příznivý výrobek za dostupnou cenu.

 

 U výrobků Dedra je kladen velký důraz na ekologii, proto veškeré naše výrobky neobsahují chlór, formaldehyd, perboráty ani fosfáty.

 

Výrobky Dedra jsou bez chlóru, chlór běžně používaný v levnějších bělidlech, dezinfekcích a pracích prostředcích může dráždit sliznice (oči, nos), má těkavý, nepříjemný zápach. Negativně působí na bakterie v ekologických čističkách odpadních vod (1 litr chlórového prostředku je schopen zlikvidovat příznivé bakterie v běžné domácí čističce odpadních vod).

 Výrobky Dedra jsou bez formaldehydu, formaldehyd běžně používaný je agresivní konzervant v mnoha čistících a pracích prostředcích. Ve výrobcích Dedra Innovations formaldehyd v žádném případě nepoužíváme a je nahrazen kosmetickými konzervanty, které jsou potřebné, aby si tekuté výrobky zachovaly svoji kvalitu,

 Výrobky Dedra jsou bez perborátů, perborát se také používá jako méně ekologické bělidlo a čistící složka do prostředků na praní a do myček nádobí. Ve výrobcích Dedra Innovations používáme výhradně percarbonát (mnohem ekologičtější varianta bělidla).

 Výrobky Dedra jsou bezfosfátové, především fosfor ve formě fosfátu se z Vašeho pracího prášku dostane až do přírodních vod, kde nemalým dílem přispěje k rozvoji toxických sinic.